Koçluk Seansları

1 saat

Kendini Gerçekleştirme Koçluk Seansları

ONLINE

Genel Bakış

Kendini Gerçekleştirme Koçluk (KGK) süreci diğer terapi süreçlerinden en çok Danışan ile her gün iletişimde olması ile ayrılır.

Klasik terapi ve koçluk süreci haftada bir gün bir seans ve sonra bir hafta sonra diğer seans şeklinde ilerlerken KGK sürecinde Koç her gün Danışan ile irtibatta olup süreçte nasıl ilerlediğini takip eder.

Bu sebeple KGK sürecinde çok iyi sonuçlar alırız.

%100 istek ve katılım ile istenilen sonuca ulaşmak garantidir. Ve Danışana bu süreçte her gün rehberlik edilir.

Siz de daha fazla bilgi için ücretsiz ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

Ön Görüşme Randevu Talebi için Tıklayınız

Umarım hayallerinize giden yolda rastlaşırız.

Sevgiyle

SATIN AL

-TL/Saat

Profesyonel Koç

Nihal Altunsüzer

2012 yılında başladığım kendini gerçekleştirme yolculuğum esnasında yerli ve yabancı oldukça fazla eğitim aldım ve kitap okudum. 1 yıl süren bir eğitim sonucunda Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) onaylı Profesyonel Yaşam Koçluğu eğitimi alarak Koçluk yapmaya başladım.

Geri Bildirimler

Ezgi Ç.

Nihal’le tanıştıktan sonra şu soruyu soracağınıza yemin edebilirim ‘daha önce neredeydin? Her şeyin bir zamanı olduğuna inananlardanım. Bir arkadaşım vesilesi ile Nihal’i öğrendim ama ona mail atmam 6 ay sonra oldu. Çok geçmeden o muhteşem soruyu sormuştum tabi daha önce neredeydin.
Keşke demiyorum ama daha önce tanışsaydım hayatım nasıl da istediğim gibi olurdu diye düşünüyorum. Ondan ilk seans almak için gittiğimde kafamda ki ses hiç susmuyor demiştim. Sürecimiz başlar başlamaz hem o sesin ne olduğunu öğrendim hem de o sesi nasıl yönetebileceğimi.
Kişiye özgü verdiği yöntemlerle ve sürekli yanımda olduğunu hissederek çok çabuk dönüşümler yaşadım ve nasıl hayatımı güzelce değiştirdiğine şahit oldum. Hatta daha farklı çalışmalarla kendime en büyük iyiliği yapmış oldum. İnsan her zaman önceliği kendine vermiyor maalesef. Hayat, iş, ev derken nerede kendini bıraktığını hatırlamıyorsun bile. Ben çok şükür bunu fark edip ilk adımı attım.
O kadar doğru bir yola girmişim ki her şey daha da güzelleşerek devam ediyor. Bu kadar donanımlı ve her konuda kendini geliştirmiş harika bir insan bulunca daha çok neyi dönüştürebilirim diye daha çok hevesleniyorum. Onun kapısını çaldığım sorunum çoktan çözüldü ve şu an analiz seansları alıp hayatımı çok daha güzel hale getiriyoruz. 3,5 aydır beraber harika dönüşümler yaşıyoruz çok şükür ve iyi ki… Bunu okuyup bir kişinin bile tereddüt etmesine engel olursam ne mutlu bana. Kendinizi seçin ve Nihal’le muhakkak tanışın.